Hodnocení blogu (www.pribehy-z-historie.blog.cz)

16. října 2009 v 13:43 | Vallie |  -hodnocení vašich blogů
Hodnocení blogu pro Tessu ( www.pribehy-z-historie.blog.cz )
  1. Desing blogu - líbí se mi, jak máš oddělené menu od samotné stránky.Maličká chybička je v nadpisech v menu (Menu, Povídky, atd...) - tyto obrázky trošičku přesahují do rámečku kolem menu. Myslím, že si toho moc lidí nevšimne (jestli vůbec někdo) - je to opravdu maličká chybička, ale napsat ji musím;)
  2. Rozložení blogu - jedna věc se mi nelíbí - prázdné místo na pravé straně obrazovky. Buď bych stránku rozšířila, aby to toho prázdna nebylo moc, nebo bych na to červené pozadí dala nějakou strukturu nebo obrázek, který nemusí být moc výrazný, jenom aby tam něco bylo...
  3. Obsah blogu - na první pohled je zřejmé zaměření blogu - seriál Tudorovci. Líbí se mi, že tu nejsou informace pouze o hercích atd., ale lze tu najít i rozsáhlé články o historických osobnostech, o kterých seriál je. Nechybí vlastní tvorba - povídky, za což mohu jen pochválit;)
  4. Celkový dojem - tvůj blogu je pěkný a přehledný. Milovníci historie si tu najdou to svoje. Je tu opravdu hodně počtení, takže si myslím, že se sem lidé můžou i docela dost vracet;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama