První podzimní článek

29. září 2009 v 13:12 | Vallie |  Moje kecy
14 dní uběhlo a moc slov ode mě se tu neobjevilo. Já jsem se zkrátka nemohla dokopat k napsání něčeho. Je to se mnou vážně hrozný. Pokusím se nějak shrnout, co se za těch 14 dní událo. Navštívila jsem další zoo, tentokrát v Hodoníně.
Také, (jak už název napovídá) nám začal podzim. Toho dne jsem šla spát a bylo ještě léto. Probudila jsem se ale už do období podzimu. Když se kouknete ven, tak už se začínají zbarvovat stromy. Hlavně kaštany už hojně opadávají a co ne hezčího, než se procházet popadaným listím? (Zametači mě asi vážně nemají rádi:D)
Do naší republiky také zavítal papež. V Brně z toho bylo pozdvižení. Z nejpoužívanější dálnice se na jeden den stalo parkoviště pro autobusy a Brno se stalo dočasně lidnatějším.
A co se změnilo u mě? No, zdědila jsem takřta nový mobil (SE K770i, kdybyste to chtěli vědět), dostala jsem naprosto nový mp3 přehravač (vybírat jej bylo velmi těžké, jelikož většina z těchto přístrojů má zabudovaný ohromný displey a velikostně je srovnatelná s mobilem. Já hledala nějaký maličký, s displeyem pouze na zobrazování písniček a s velikostí 4G. Opravdu těžká práce...) a brzi budu mít nové šaty... Dnes jsem si k nim "ušila" ozdůbku na krk. Práce zatím nevyšla žádná, takže stále čekám, jestli se někdo neozve...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama