Hodnocení blogu (www.poznavam-tenisku.blog.cz)

24. června 2009 v 14:57 | Vallie |  -hodnocení vašich blogů
Dalším zájemcem o mé zhodnocení blogu je Teniska.
  1. Desing blogu - všechno máš hezky sladěné do zelena s bílím pozadím, což na první pohled vypadá moc hezky. Když se podívám pozorněji - možná by to chtělo rámeček kolem záhlaví dát jenom dolů a záhlaví roztáhnout až do kraje. Co se mi taky líbí jsou ty maličký výřezky ze záhlaví v menu. Působí to pěkně. Co se týká menu, asijc bych trochu ubrala s těmi mašličkami. Ty se mi moc nelíbí. Šipečky ještě jdou - jsou to takové odrážky.
  2. Rozložení blogu - myslím, že tady moc není co říct - všechny grafický prvky na blogu se tak nějak doplňují a nedá se říct, že by něco bilo do očí svojí velikostí či opačnými rozměry. Jen bych možná o trošičinku zvětšila písmo. Takhle to sice vypadá hezky, ale mě osobně se to moc dobře nečetlo (možná pomůže i trochu ztmavit barvu písma).
  3. Obsah blogu - články jsou o tobě a o tom, co máš ráda, takže nemám co kritizovat. Dobře si tam počtou ti, jenž jsou ti blízcí, náhodný návštěvník ocení alespoň ty písničky, filmíky atd..
  4. Celkový dojem - pěkný blog, který ničím naurazí. Ale pro mě, jelikož tě neznám a upřímě řečeno, je mi jedno co děláš :) a taky mám jiný styl hudby a filmů atd... tak mě obsahově moc neoslovil. Ale myslím, že pro přátelé a známé je to skvělé mítso;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama