Tejden sem, tejden tam...

16. května 2009 v 12:05 | Vallie |  Moje kecy
Tento týden jsem sem chtěla několikrát psát článek, ale nějak jsem se k tomu nedostala. Takže se pokusím všecko shrnout do článku jednoho, aby to nebylo moc dlouhé a bylo tu všecko. Takže - v pondělí jsem byla v Kohoutovické oboře. Kolem krásná příroda, zelené stromy, jezírka, vážky, ptáčci, divoká prasátka, jelínci a volně puštění psy. Si říkám - jak sem může někdo jít se psem a nechat jej jen tak volně pobíhat. Myslím si, že až ten pes někde uvidí srnku, nějaký zavolání "Alíku!" nebude vůbec vnímat a pustí se za ní. Nevím, jak může být někdo tak bezohledný!
Když jsem jela domů, stála jsem na autobusové zastávca a procházel kolem nějakej děda. "V takovýhle botách jsme chodili do války." poznamenal na moje glády. Řekla jsem "Hmmm" a dál si ho nevšímala:)
Taky se mi poprvý stalo, že mi na ulici nějaká "stará paní" (neboli babka, ale nechci urážet) říká: "A co to máš na obličeji?" dívajíc se na pírsing u obočí "To vůbec není hezký, navíc u děvčat" a potom začala mlít něco o tom, že to chápe, že jsme mladí atd... Nevím, proč se o mě starají, když mě vůbec neznají a já je taky ne, ale něčím se v důchodu musí bavit, no...
Ve středu jsem byla na pracáku, takže je možný že už brzo půjdu zase pracovat, což se mě moc nechce, ale na penízky už se těším;). Potom jsem zavítala do tamní obory u zámku. Ti jelínci jsou tak pěkní. Hned bych si vzala jednoho domů.
Tak a teď se chystám vyrazit někam do Brna, jelikož je dneska Muzejní noc, takže je tam spousta akcí, na něž bych ráda zašla, ale jelikož jsou úplně všecky ve stejnej den i čas (dnešní večer od 18 do půlnoci zhruba), tak jich moc nestihnu...
Už jen necelej měsíc do koncertu SlipKnot (řehtající se smajlík, skákající ke stropu a mávací šíleně rukama)
PS: Fotky z obor a Muzejní noci dodám později;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama